Sizin İçin Seçtiklerimiz
ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Jean pantolon modelleri büyük beden giyimde hem günlük stillerde hem şık stillerde önemli yere sahip bir parçadır. Her vücut tipine uygun şekilde farklı modelleri bulunan büyük beden jean pantolonlar, renk ve kesim çeşitliliği ile her bedene ve stile hitap edebiliyor. Özellikle son yıllarda artan ilgiyle beraber daha çok görmeye başladığımız yüksek bel modası, büyük beden jean pantolonları da etkiliyor. Yüksek bel modası büyük beden jean pantolon modellerinde hakimiyet kurmuş olsa da, bu modeli tercih etmeyen kadınlar için de birçok farklı modele ulaşmak mümkün.

Yüksek Bel Büyük Beden Jean Pantolon

Vücut hatlarını olduğundan daha iyi göstermesi, daha konforlu olmasıyla tercih edilen yüksek bel kesim, büyük beden jean pantolonlarda en sık karşılaşılan modellerden birisi. Paça modeli ne olursa olsun, bol paça ya da dar paça, yüksek bel modeli neredeyse her büyük beden jean pantolonda kullanılıyor. Konforunun ve vücut hatlarını daha iyi göstermesinin yanında uzun süredir moda trendlerinde de yer alan yüksek bel pantolon modelleri trend kombinler için de ideal. Her yıl değişen moda trendleriyle jean pantolonlarda bel yüksekliği sürekli değişen bir etken olsa da yüksek bel modeller sağladığı konfor ile her yıl moda trendleri arasında sahip olduğu yeri koruyor.

Mavi Büyük Beden Jean Pantolon Modelleri

Herkesin gardırobunda mutlaka bulunan tek bir ortak parça varsa o da kot pantolonlardır. Bu da, ne kadar hayat kurtarıcı ve güvenilir bir parça olduğunun en büyük kanıtlarından birisi. Peki nasıl oluyor da tek bir parça herkesin stiline ayak uydurabiliyor? Çeşitli renk tonları ve çeşitli modelleri ile! Görmeye en alışkın olduğumuz jean pantolon rengi olan mavi, kendi içindeki ton çeşitlilikleri ile farklı modellere zemin hazırlıyor. Her farklı jean pantolon mavi tonunun farklı bir stille bağdaştırılması ile bu çeşitli mavi tonlarındaki büyük beden jean pantolonlarının apayrı birer model sayılmasını ve her stilin kot pantolon giyebilmesini sağlıyor. Lacivert büyük beden jean pantolonlar koyu rengi ile daha inceltici bir etki yaratırken, açık mavi büyük beden jean pantolonlar ise günlük kombinlerde ve yaz aylarında daha sık tercih ediliyor. 

Siyah Büyük Beden Jean Pantolon

Büyük beden jean pantolonlar genelde günlük giyimimizde tercih ettiğimiz parçalar olsa da şık kombinlerde de kullanılabilecek çok yönlülüğe sahip. Fakat şık kombinlerde tercih edilen jean pantolonlar renkleri ile farklılık gösterebiliyor. Örneğin, lacivert ve siyah tonlarındaki büyük beden jean pantolonlar şık kombinlerde en sık tercih edilen modeller arasında. Lacivert renk her stile uyum sağlamasa da, siyah büyük beden jean pantolonlar bu açığı kapatıyor ve herkesin şık kombinlerine konforlu bir alternatif oluşturuyor. İster beyaz gömlekle, ister spor ve günlük tişörtlerle kombinleyebileceğiniz siyah büyük beden jean pantolonlar füme rengi alternatifi ile de karşımıza çıkıyor. Füme büyük beden jean pantolonlar, siyah kadar keskin bir etki istemeyip yine de koyu renk ve şık bir parça isteyenler için ideal seçeneği oluşturuyor. Daha salaş ve günlük bir atlernatif olan füme büyük beden jean pantolonlar da günlük kombinlerde de oldukça stil sahibi bir görünüş yaratıyor.


 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR