Sizin İçin Seçtiklerimiz
ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Deri Modelleri | Kadın Deri Giyim Modelleri

Uzun yıllardır moda dünyasında yerini hiç kaybetmemiş olan deri, birçok farklı giyim ürününde farklı formlarda dolaplarımızda da yerini buluyor. Birçoğumuz deri giyim ürünlerini fazla iddialı bulsak ve tereddütle yaklaşsak da bu ürünler moda dünyasında önemli yer kaplayan modelleri oluşturuyorlar. 

Deri Ceket Modelleri

Birçoğumuzun mevsim geçişlerinde farklı stillerde tercih ettiği ceket modellerinin en eskiye dayanan trendlerinden birisi, deri ceketler. Her stile hitap etmiyor olsa da, birçok farklı tarzda kombinlemenin mümkün olduğu deri ceketler ile iddialı görünümler elde etmek oldukça kolay. Yalnız iddialı kombinlerin değil, şık kombinlerin de tamamlayıcısı olabilen deri ceket modelleri her stilden kadının dolabında yer alabiliyor. Kendi içinde de birçok farklı stili bulunan deri ceketler düşünülenin aksine her tarzdan kadının kombinlerinde yer alabiliyor. 

Deri Pantolon ile İddialı Adımlar

Son yılların trendleri arasında anılan deri pantolonlar, birçok kadının stilinin imza parçalarından birisi olmayı başarıyor. Moda dünyasının çeşitli dokuları arasında en çok tercih edilenlerden birisi olan deri modeller, artık pantolonda da retro esintilerle hayatımızda büyük yer kaplamaya başlıyor. Her gün sokaklarda daha fazla görmeye başladığımız deri pantolon modelleri, kadınlara yeni stillerin kapısını aralıyor. Deri pantolon, yeni iddialı stil arayışında olan kadınlar için önde gelen seçenekler arasında yer alıyor.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR